Розклад прийому лікарів

 

На сайті представлений приблизний розклад прийому лікарів клініки.

Повний розклад дивіться ТУТ або уточнюйте за телефоном: (044) 272-63-05.

   

 8.00-15.42

з 18.11.19 р. по 22.11.2019 р. 
 каб Спеціалізація ФІО Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
  Головний лікар Єлагін В.В.   10.00-12.00.    10.00-12.00  
 307 Заст. гол. лікаря Сєрих А.В.  курси  по 29.11 8.30-16.30   8.30-16.30 8.30-16.30   8.30-16.30  8.30-16.30
 111 Стіл обліку    7.30-15.12 7.30-15.12   7.30-15.12  7.30-15.12  7.30-15.12
 102 Зав.діаг.від.УЗД ОЧП, нирки, щит.залоза, ОМТ (прост. cеч.міх),гінекологія (інтраваг.), молоч.залоз Нікіфорова Н.В.

  8.00-15.42

 8.00-15.42  8.00-15.42  8.00-15.42 8/00-15/42
101 УЗД  судин, гінекологія (інтраваг.), ОЧП, щит.зал.
Цибульська С.Б.  відп. по 8.11 10.00-16.24
14.00-20.25 8.00-14.25   відп. по 03.04.
 101 УЗД серця Сімонова Д.А.

 курси. по 31.10.

 9.45-17.20 13.00-20.00  8.00-15.42
 8.00-20/42.
 104 УЗД ОЧП, нирки, щит.залоза, ОМТ (прост.сеч.міх.), мол.зал., суглоби, серця Яцук Н.М.  8.30-16.12  8.00-15.42  8.00-15.42 8.00-15.42 8.00-15.42 
 105 УЗД ОЧП, нирки, гінекологія, щит.залоза, ОМТ (прост.сеч.міх), мол.зал., суглоби, судини н.кінцівок Кривякова О.В. 8.30-16.12  8.30-16.12 8.30-16.12. 8.30-16.12 8.30-16.12
 107 УЗД ОЧП, нирки, щит.зал., ОМТ (прост.сеч.м), мол.залоз Каліщук А.А. 8.00-15.42 8.00-15.42  8.30-16.12  8.00-15.42 8.00-15.42
 108 УЗД ОЧП, нирки, гінекологія (інтраваг.), щитов.залози, ОМТ (прост.сеч.міх), мол.залоз, УЗД плода Четверик В.В.  відп. 8.30-16.12  8.30-16.12  8.30-16.12  9.00-16.42 8.30-16.12.
 309 Терапевт Кабанова І.А.  8.30-11.48 14.18-15.48 8.30-11.48 14.30-15.48 8.30-11.48
 317 Терапевт Паришкура Я.В. курси по 9.12.9.30-16.06  9.00-15.06  9.00-15.06 9.000-15.06.  8.00-14.30
313 Терапевт Савицька Л.М.   відп. по 31.10. 8.15-13.12 8.15-13.12 8.15-13.12  8.15-13.12  8.15-13.12
410 Терапевт  Горошко О.С. 16.52-18.49 10.15.-11 54 16.52-18.49  10.15-11.54  16.52-18.49
316 Терапевт Узлова Я.Г. відп. по 22.11. 9.00-12.18 9.00-12.18 9.00-12.18 9.00-12.18 9.00-11.18
410 Терапевт Ломакіна С.О.  відп. 8.00-9.40 8.00-9.40 8.00-9.40 8.00-9.40  8.00-9.40
316 Терапевт Голенок В.В.   12.19-15.36 12.19-15.3 12.19-15.36 12.19-14.36  12.19-14.36 
 310 Терапевт Манжус О.М.  д.відп. 9.30-16.06.  9.00-15.36  8.00-14.30  8.00-14.30 8.00-14.30
310 Терапевт Кравець І.С.  відп. по 01.11. 8.45-13.45 8.45-13.45 8.45-13.45 8.45-13.45 8.45-13.45
310 Ревматолг Кравець І.С. 13.46-14.42 13.46-14.42 13.46-14.42 13.46-14.42 13.46-14.42
 313 Нефролог Савицька Л.М. відп. по 31.10 13.13-14.51     13.13-14.51  13.13-14.51  13.13-14.51  13.13-14.51
234 Терапевт Коваленко Л.М. 8.00-14.36 8.00-14.36 8.00-14.36 8.00-14.36 8.00-14.36
 313 Пульмонолог  Гнаповська Л.А. 8.00-14.36 8.00-14.36  8.00.-14.36 8.00-14.36 8.00-14.36 
 434 Невролог Макарова О.В. 8.00-14.36 8.30-15.06  8.30-15.06   8.30-15.06  8.30-15.06
 314 Невролог Вараниця В.О. хворіє 8.30-15.06 8.30-15.06  8.00-15.06 9.24- 16.00 8.30-15.06 
235 Невролог Клюйко Р.О.  відп. по 18.10. 11.00-15.10 8.30-12.40  8.30-12.40 13.00-16.18 
335 Невролог  Андронік І.М. 9.00-15.36  9.00-15.36  9.00-15.36  9.00-15.36  9.00-15.36
 412 Невролог Кулик І.Л.

 відп. по 10.00-16.11

10.00-16.11    10.00-16.11  10.00-15.00
337 Невролог Василець М.А.

відп. по 28.10. 8.00-14.36

8.00-14.36 8.00-14.36 8.00-14.36 8.00-14.36
 308

Дерматолог

.Дмитрієва Л.К.  8.00-15.06

9.00-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06 8.30-15.06
 308 Дерматолог Артамонова В.Л.  декр.відп.8.30-15.21 9.00-15.36  8.30-15.21 9.00-15.36 8.30- -15.21 
 233 Ендокринолог Огій Е.П.  хворіє 8.45-15.21  8.45-15.21  8.45-15.21  8.45-15.21 8.45-14.21
316 Ендокринолог Голенок В.В. 9.00-12.18 9.00-12.18  9.00-12.18 9.00-12.18 8.45-12.18
 233 Ендокринолог Лозянко І.М.   8.45-15.21 8.15-15.24 8.15-15.21  8.15-15.24
 8.45-15.21
 435 Ендокринолог Кузьменко І.В.  8.30-10.00 8.30-14.42  8.30-14.42 8.30-14.42  8.30.-15.06.
 318

Зав.терапевтичним відділ.

Гастроентеролог

Логданіді Т.І. .8.30-16.12 8.30-16.12 8.30-16.12  8.30-16.12  8.30-16.12
 336 Гастроентеролог  Новікова Н.Р. 9.00-11.00  9.00-11.00  13.30.-14.52  9.00-11.00 13.30-13.52
 309 Гастроентеролог Кабанова І.А. 11.45-15.06 11.00-14.18  11.45-15.06  11.00-14.18  12.54-16.06
313 Гастроентеролог Ларькова О.О. відп. по 11.11. 9.00-14.30 9.00-14.30 9.00-15.18 9.00-15.18 9.00-15.18 
 336 Ендоскопіст  Новікова Н.Р.

 9.00-17.00

11.00-17.00  9.00-16.00  9.00-12.18 09.00-16.00
 309 Ендоскопіст Кабанова І.А.    8.00-11.00  11.00-14.18 8.00-11.00  11.48-15.06
 409 Кардіолог Козловська І.Д.  відп. 8.30-14.06. 8.30-16.06  8.30-14.06  8.30-16.06 8.30-16.06 
 409 Кардіолог  

9.00-12.30

8.30-15.06 9.00-12.30  8.30-15.06 9.00-12.30
413 Кардіолог Горошко О.С. 10.15-16.51  11.55-18.31 10.15-13.00 11.55-18.31  10.15-15.51
 514

Зав. хірург. від.

Онколог

 Капінос Г.В.  9.00-13.00 9.00-16.42 9.00-16.42 9.00-16.42 9.00-16.42
512 Хірург Онищенко О.С. 8.00-14.36 8.00-16.40 8.00-16.40  8.00-16.40 8.00-15.20
 512 Хірург Борейко Т.С.  8.30-15.06 8.30-12.06  8.30-12.06  8.30-12.06 8.30-12.06 
 526 Травматолог Кудермін В.І.

8.00-9.39

 8.00-11.18  8.00-11.18  8.00-11.18 8.00-11.37
 526 Хірург Кудермін В.І. 9.40-10.45 11.19-14.37  11.40-14.37  11.40-14.37  11.40-14.37
 515 Уролог Устим А.І.  8.30-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06.
524  Окуліст  Харчук М.М. 8.30-15.06 8.30-15.06 8.30-15.06 8.30-15.06 8.30-15.06
 524 Окуліст Іващенко Т.В.  8.30-14.36 8.30-14.46 8.30-14.46 8.30-14.46 8.30-14.36
 528 ЛОР  Абизов В.Р.  хворіє відп. по 6.09. 9.00-15.36. 9.00-15.36  9.00-15.36  9.00-15.36 9.00-15.36
528 ЛОР Марчук Ю.М. 9.00-17.40   9.00-17.40  9.00-17.00  
528 ЛОР Безпала А.В.  курси  по 20.12  8.30-16.45  8.30-10.30  8.30-10.30 8.30-16.45
 519 Зав.гінекологічним від. Матяш А.М.  курси по 22.11. 8.00-15.42 8.00-15.42 8.00-14.42  8.00-15.42  8.00-12.00
 517 Гінеколог Тараненко Ж.К. 9.45-16.00  8.00-14.11.   8.00-14.11 8.00-14.11
 521 Гінеколог Аверіна Т.О. 8.30-13.27 10.30-15.27 8.30-13.27  10.30-15.27 10.30-15.27
 523 Гінеколог Подлужна О.В. 8.45-15.21  8.45-15.21 8.45-15.21  8.45-15.21  8.45-15.21
 406 Зав. ВФД Гончаренко Н.І.  відп. 8.30-16.12  8.30-16.12  8.30-16.12  8.30-16.12 8.30-16.12
 405 Лікар ВФД Ольховець Л.О. відп.. 8.30-16.12.  8.30-16.12 8.30-16.12 8.30-16.12  8.30-16.12 
 403 Лікар ВФД Синиця К.Г.  8.00-16.12    8.00.-16.12    8.00-16.12
401 Лікар ВФД  Тур Є.К. 8.30-16.12 8.00-15.42  8.30-15.12  8.00-14.42  8.30-15.12
 402 Лікар ЕЕГ    8.00-11.51 8.00-11.51  8.00-11.51  8.00-11.51  8.00-11.51
 404 ВФД    8.00-16.12  8.00-16.12 8.00-16.12   8.00-16.12  8.00-16.12
 506 В/о зав.стомат.від.
Булавкіна О.В.    8.00-16.00
 8.00-16.00  8.00-16.00  8.00-16.00 8.00-16.00
 508 Стоматолог Приходько Т.А. в9.30-16.06  9.30-16.06 9.30-16.06 9.30-15.06 9.30-16.06
 509 Стоматолог Лисенко О.В. відп. по 18.10. 9.00-15.11  9.00-15.11  9.00-15.11  9.00-15.11  9.00-15.11.
 511 Стоматолог Вдовенко О.І.  8.00-14.36  8.00-14.36 8.00-14.36  8.00-14.36  8.00-14.36
530 Стоматолог  Мойсеєнко Г.А. відп. по 8.10. .00-15.11  9.00-15.11.  9.00-14.11.   9.00-15.11.  9.00-15.11
  Стоматолог      9.00-15.11 9.00-15.11   9.00-15.11  9.00-15.11
510 Стоматолог Паустовська Н.В.  8.30-14.41  8.30-14.41 8.30-14.41  8.30-15.11

8.30-15.11

503 стоматолог-хірург Площенко С.Є. . 9.30-16.30 8.30-16.30  8.30-12.00  8.30-16.30  8.30-15.00
507 стоматолог-ортопед    8.00-12.57 8.30-14.27  9.00-12.57  8.30-14.27 9.00-12.57 
507 стоматолог-ортопед   8.00-11.18  8.00-11.18  8.00-11.18 8.00-11.18   8.00-12.57
507 стоматолог-ортопед Савон Н.О.   9.00-15.11 9.00-15.11    9.00-15.11  9.00-15.11
507 стоматолог-ортопед Умовіст О.О. 8.00-14.11  8.00-14.00  8.00-14.11  8.00-14.11  8.00-14.11
5 пов  Рентген. Стоматологія    9.30-15.30  9.30-15.30  9.30-15.30  9.30-15.30  9.30-15.30
 3 пов Рентген    8.00-16.00 8.00-16.00  8.00-15.00   8.00-16.00  8.00-16.00
  Денний стаціонар Піджиянц Л.П.  8.00-16.12 8.00-16.12   8.00-16.12  8.00-16.12 8.30-16.12.
 217 обласна ЛВК Полозун Л.В.   8.00-15.42  8.00-15.42 8.00-15.42  8.00-14.52