Отзывы

Форма відправлення відгуку

Фото Капча
Введіть символи з картинки.
 • 11.06.2019

  Прошу Вас заохотити медичний персонал лікарні за професіоналізм, чуйність та коректність при проведенні лікування в період з 28.05. 19 р. по 06.06.19 р. Белей Нестеру Івановичу та Бочарову Тетяну Іванівну, а також медичний та обслуговуючий персонал кардіологічного блоку Б (4 поверх).
  З повагою В.В. Яремчук 06.06.2019 р.м.Біла Церква

 • 10.06.2019

  Просимо Вас надати подяку хірургу-стоматологу Київської обласної поліклініки №2 Площенку Сергію Євдокимовичу за його професійність, чуйність, добре ставлення до пацієнтів та безкорисливість. Ми отримали чудове ставлення до себе, кваліфіковану допомогу спеціаліста, який безкорисливо надав допомогу та професійно підійшов до наших проблем. Єрмоленко А.П., Багрій В.Б.

 • 24.05.2019

  Я перебувала на стаціонарному лікуванні з 01.04.19 р. по 22.04.19 р. у хірургічному відділенні, 03.04.19 р. мені було проведено планову лапароскопічну холецистектомію.
  Перш за все, хочу сказати слова вдячності за людяність і професіоналізм медичного персоналу хірургічного відділення, які очолює справжній фахівець, чудовий адміністратор, лікар-хірург Ігор Владиславович СтіценкоЮ досвід і позитивні людські якості якого викликають повагу у підлеглого персоналу та пацієнтів.
  Висловлюю щиру подяку лікуючому лікарю Сидоренко Олександру Петровичу за високий професіоналізм, небайдужість до чужого болю, щирість і чуйність, Олександр Петрович разом зі мною переживавґ. заспокоював і вселяв надію на видужання.
  Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер під керівництвом завжди доброзичливої і привітної Віталії Володимирівни. За золоті руки, людяність і добрі серця особлива подяка Толочин Галині Василівні, Назарук Юлії Юріївні, Коваленко Ользі Володимирівні.
  Хочу згадати добрим словом увесь молодший медичний персонал відділення, який старанно слідкує за чистотою. За уважність та щиру допомогу дякую Ковтун Оксані Володимирівні. За добросовісну роботу, турботу про хворих, неймовірне почуття гумору вдячна Пінчук Любові Володимирівні.
  І, наостанок, хочу побажати всьому колективу лікарні міцного здоров"я. Щоб було менше хворих, але була більша зарплата. Щоб всі пацієнти видужували швидше! Щоб не виникало труднощів ні в роботіґґ. ні в житті. Миру Вам усім і благополуччя!. Ярова Любов Миколаївна, м.Буча

 • 24.05.2019

  у квітні 2019 року я пройшла курс лікування в хірургічному відділенні (блок А. палата 608). Щиро дякую усьому медперсоналу за відданість своїй нелегкій роботі, професіне та по-рідному турботне ставлення до хворих.
  Особливу вдячність хочу висловити завідувачці гінекологічним кабінетом поліклініки Матяш Аллі Миколаївні, яка миттєво відреагувала на мій гострий біль у хребті та в ногах і порадила направлення в стаціонарне відділення саме в той день, коли я звернулась зі своєю недугою.
  Спасибі і завідувачу хірургії Стіценко Ігорю Владиславовичу, лікарю-гінекологу Артьомовій Ірині Миколаївні та маніпуляційній сестрі Кісілішиній Надії Вікторівні, постовій медсестрі Циплюк Людмилі Михайлівні, каб. №7 Мельниченко Ніні Борисівні, які призначили лікування, завдяки якому я швидко одужала і стала гарно себе почувати.
  Бажаю усім лікарям, медсестричкам, нянечкам міцного здоров"я, довголіття, благополуччя.
  Нехай Господь Бог береже Вас та Ваші сім"ї. Будьте і надалі такими ж чуйними людьми.
  З повагою та незламною вірою в добро Харкіна Л.О, 19.04.2019 р.

 • 01.04.2019

  Висловлюю подяку усьому колективу за чуйне ставлення до пацієнтів, доброту і увагу до їх потреб. Окремо підкреслюю високий професіоналізм і гарне ставлення до хворих персоналу неврологічного відділення блоку С і особисто маніпуляційної сестри Кучеріної Наталії Василівни та її колег . Прошу заохотити свооєю владою за гарну роботу.
  Ветеран праці, ліквідатор аварії 1 кат., палата 306 Смиковський Г.В.

Сторінки