Отзывы

Форма відправлення відгуку

Фото Капча
Введіть символи з картинки.
 • 10.03.2020

  Я, Фирсова Л.В. находилась на лечении в стационаре кардиологического отделения. Хочу выразить благодарность лечащему врачу Левчук Г.Г., а также всему мед.персоналу. Спасибо за внимательность, чистоту, доброжелательность. За вкусную еду и хороший микроклимат. За хорошую ухоженную территорию. 21.11.2019.

 • 04.11.2019

  Хочу висловити велику вдячність колективу лікарні за проведений курс лікування 21-25 жовтня 2019 року.
  Доля за мої 67 років багато разів посилала мені випробування і доводилось постійно лікуватись і тому, як ніхто, я знаю про рівень надання медичних послуг.
  Та коли я потрапила в цю лікарню, то зразу ж отримала бажану допомогу - мене успішно прооперували.
  Високий професіоналізм, такт, культура, харизма усіх і, зокрема, особливо Нестора Івановича, Ігоря Владиславовича, Віталія Валерійовича, Олексія Геннадійовича вселили в мене віру в боротьбі з хворобою і дають надію на одужання.
  В роботі колективу ні в чому немає дрібниць. Красиві, виховані медичні сестрички не дають ні на хвильку відчуття, що у хворого є проблеми.
  У Вас велика місія - спасати чудо - життя.
  Тож хай Ваша добра справа приносить позитив людям, рясно засіває світ добром і дає очевидні результати.
  А таким як я, вселяє надію, що саме від таких Людей, які працюють в КЗ КОР "Київська обласна лікарня №2", залежить майбутнє нашої медицини.

  З повагою В.М.Коржова, Києво-Святошинський район

 • 30.09.2019

  Щиро дякую зав.хірургічного відділення, медичному персоналу за їхній професіоналізм і турботу. А особливо моєму лікуючому лікарю-хірургу О.О.Гурику. Це лікар-хірург від Бога. Я поступила у відділення ніяка, ногами тяжко було переступати поріг. Він зразу звернув увагу на моє становище і в ту ж мить призначив комплексне лікування.
  Я на наступні дні відчула покращення в ногах, стало легко ходити.
  Жаль, що 10 днів мало для процедур, але дякувати Богу і за це, що маємо.
  Низько уклоняюсь Вам, Олександр Олександрович, за Ваше чуйне відношення, за Вашу талановитість до своїх пацієнтів.
  Дай Бог Вам сили, терпіння, душевної простоти і щирої любові до ближнього. Дай Бог!!!
  З повагою військовий пенсіонер, інвалід 2 гр. ВВВ О.Куценко

 • 30.09.2019

  Дуже дякуємо своєму лікарю Бондарчук Любов Петрівні за її доброту, ввічливість і привітність, за її добру душу до хворих, дякуємо. Всьому медперсоналу за крапельниці, уколи і всі процедури. Хай доля дарує Вам доброго віку, щоб втіхи і радості було без ліку. Хай оминають невдачі та грози, хай тільки від сміху з"являються сльози.
  Здоров"я міцного з роси і води, бадьорість і радість хай будуть завжди. Хай дарує Бог многая літа!
  З повагою Ваші хворі, палата 308 Сковпень О.М., Іскра О.О., Янківська Г.З.

 • 19.08.2019

  Ми, пацієнти неврологічного відділення, Лушкова Н.П., Мартиненко Г.М., Басул Н.О., висловлюємо подяку нашому лікарю Вінярській Ніні Василівні за професіоналізм, за добре ставлення до пацієнтів, людяність. У відділенні порядок, всі працівники на своєму місці. Ніна Василівна - лікар "від Бога".

  З повагою Лушкова Н.П., Мартиненко Г.М., Басул Н.О.

Сторінки