Отзывы

Форма відправлення відгуку

Фото Капча
Введіть символи з картинки.
 • 19.08.2019

  Ми, пацієнти неврологічного відділення, Лушкова Н.П., Мартиненко Г.М., Басул Н.О., висловлюємо подяку нашому лікарю Вінярській Ніні Василівні за професіоналізм, за добре ставлення до пацієнтів, людяність. У відділенні порядок, всі працівники на своєму місці. Ніна Василівна - лікар "від Бога".

  З повагою Лушкова Н.П., Мартиненко Г.М., Басул Н.О.

 • 12.08.2019

  Я, Глушкова Тамара Мкртичівна, 1945 р.н., учасник ЛНА на ЧАЕС, інвалід 2-ї групи ЧАЕС, пацієнт Вашого закладу - висловлюю щиру подяку медперсоналу терапевтичного відділення №2, зокрема зав.відділення Логданіді Тетяні Іванівні; лікареві Паришкурі Ярославі Валеріївні; медичній сестрі Тяпугіній Марії Єфремівні за їх високий професійний інтелект, доброзичливе, поважне та турботливе ставлення до всіх категорій громадян, особливо до людей поважного віку та до людей з особливими потребами.
  Дане відношення викликає захват, безмежну довіру та надію на покращення на психологічний та фізичний стан пацієнтів. Таких жінок необхідно берегти як зіницю ока і ставити як приклад в їхній професійній діяльності.
  Бажаю зразковим медикам міцного здоров"я, довголіття, кар"єрного росту, успіхів, щасливої долі.
  З повагою пацієнт Вашої установи, канд.наук Глушкова Т.М.

 • 11.06.2019

  Прошу Вас заохотити медичний персонал лікарні за професіоналізм, чуйність та коректність при проведенні лікування в період з 28.05. 19 р. по 06.06.19 р. Белей Нестеру Івановичу та Бочарову Тетяну Іванівну, а також медичний та обслуговуючий персонал кардіологічного блоку Б (4 поверх).
  З повагою В.В. Яремчук 06.06.2019 р.м.Біла Церква

 • 10.06.2019

  Просимо Вас надати подяку хірургу-стоматологу Київської обласної поліклініки №2 Площенку Сергію Євдокимовичу за його професійність, чуйність, добре ставлення до пацієнтів та безкорисливість. Ми отримали чудове ставлення до себе, кваліфіковану допомогу спеціаліста, який безкорисливо надав допомогу та професійно підійшов до наших проблем. Єрмоленко А.П., Багрій В.Б.

 • 24.05.2019

  Я перебувала на стаціонарному лікуванні з 01.04.19 р. по 22.04.19 р. у хірургічному відділенні, 03.04.19 р. мені було проведено планову лапароскопічну холецистектомію.
  Перш за все, хочу сказати слова вдячності за людяність і професіоналізм медичного персоналу хірургічного відділення, які очолює справжній фахівець, чудовий адміністратор, лікар-хірург Ігор Владиславович СтіценкоЮ досвід і позитивні людські якості якого викликають повагу у підлеглого персоналу та пацієнтів.
  Висловлюю щиру подяку лікуючому лікарю Сидоренко Олександру Петровичу за високий професіоналізм, небайдужість до чужого болю, щирість і чуйність, Олександр Петрович разом зі мною переживавґ. заспокоював і вселяв надію на видужання.
  Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер під керівництвом завжди доброзичливої і привітної Віталії Володимирівни. За золоті руки, людяність і добрі серця особлива подяка Толочин Галині Василівні, Назарук Юлії Юріївні, Коваленко Ользі Володимирівні.
  Хочу згадати добрим словом увесь молодший медичний персонал відділення, який старанно слідкує за чистотою. За уважність та щиру допомогу дякую Ковтун Оксані Володимирівні. За добросовісну роботу, турботу про хворих, неймовірне почуття гумору вдячна Пінчук Любові Володимирівні.
  І, наостанок, хочу побажати всьому колективу лікарні міцного здоров"я. Щоб було менше хворих, але була більша зарплата. Щоб всі пацієнти видужували швидше! Щоб не виникало труднощів ні в роботіґґ. ні в житті. Миру Вам усім і благополуччя!. Ярова Любов Миколаївна, м.Буча

Сторінки