Отзывы

Форма відправлення відгуку

Фото Капча
Введіть символи з картинки.
 • 01.04.2019

  Висловлюю подяку усьому колективу за чуйне ставлення до пацієнтів, доброту і увагу до їх потреб. Окремо підкреслюю високий професіоналізм і гарне ставлення до хворих персоналу неврологічного відділення блоку С і особисто маніпуляційної сестри Кучеріної Наталії Василівни та її колег . Прошу заохотити свооєю владою за гарну роботу.
  Ветеран праці, ліквідатор аварії 1 кат., палата 306 Смиковський Г.В.

 • 20.03.2019

  Шановний Володимире Володимировичу!
  Цю заяву — подяку я пишу не тільки за власною ініціативою, але й за проханням пацієнтів хірургічного відділення (урології) Київської обласної лікарні №2, що перебували на стаціонарному лікуванні з 26 лютого по 7 березня 2019 року, з якими я спілкувався в палаті №615 та в їдальні вище вказаного відділення.
  Як правило, пацієнти стаціонарного лікування під час своєї виписки обмежуються особистою подякою медперсоналу, але я з власної ініціативи та за бажанням інших хворих вирішив звернутися до Вас особисто, шановний Володимире Володимировичу, щодо висловлення щирої подяки всім працівникам хірургічного відділення.
  По суті заяви я вважаю за необхідне звернути увагу на наступне.
  Деякі хворі під час бесіди зі мною говорили про те, що вони приїжджають сюди вже не перший раз, оскільки дуже довіряють професіоналізму, людяності та порядності медперсоналу саме Київської обласної лікарні №2.
  В свій час, а саме, в 2005 - 2006 роках я звернувся за наданням мені медичної допомоги до хірургічного відділенні Київської обласної лікарні №2, де познайомився з чудовим спеціалістом своєї справи — хірургом Стіценком Ігорем Владиславовичем, за що я йому щиро вдячний і по цей час та згадую його добрим словом.
  По високому рівню організації роботи хірургічного відділення щодо надання медичної допомоги пацієнтам, ідеальній чистоті в палатах та коридорах, забезпеченні необхідними медикаментами ми всі пацієнти і зараз щиро вдячні цій людині - Ігорю Владиславовичу, який є не тільки лікарем від Бога, як кажуть про нього всі хворі, але й Людину з великої букви, а також заступнику головного лікаря по стаціонару Белей Нестора Івановича.
  Від себе особисто, а також і від інших пацієнтів я хочу висловити щиру подяку і високопрофесійному лікарю - урологу, чуйній та дуже відповідальній людині - Цимбалу Тарасу Мирославовичу, Про Тараса Мирославовича всі пацієнти говорять, як дуже порядну людину, яка повністю віддається своїй роботі, якого пацієнти в своїх палатах кожного дня бачать вже після семи годин ранку, за що вони дуже вдячні йому. Тарас Мирославович - комунікабельна людина, завжди намагається підбадьорити хворих, вселяє їм віру в їх виздоровлення, а цим самим сприяє значному поліпшенню стану їхнього почуття.
  В цьому своєму зверненні я ще раз не можу обійти своєю увагою і заступника головного лікаря по стаціонару Белей Нестора Івановича, який в свій час також надав мені високопрофесійне медичне лікування, чого я протягом довгого часу не отримав від лікарів - кардіологів інших медичних закладів міста Києва.
  Знаючи те, що я буду звертатися з цієї заявою на Ваше ім’я, мій двоюрідний дядько Андрієвський Броніслав Адамович також просив мене висловити подяку особисто Вам, шановний Володимире Володимировичу, та медперсоналу хірургічного відділення, в якому йому декілька місяців тому була також успішно проведена хірургічна операція.
  Пацієнти хірургічного відділення також просили мене висловити подяку середньому медичному та технічному персоналу за їхню добросовісну працю.
  З повагою та найкращими побажаннями від себе особисто та пацієнтів хірургічного відділення учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, інв. 2 групи Маковський В.І.

 • 20.03.2019

  22.02.2019 року я вперше переступила поріг КОЛ №2. Коли я зайшла у приймальне відділення, вудчулося тепло тих дітей, які там сиділи. Вони були привітні, швиденько мене оформили і відвели у терапевтичне відділення, блок . Я дуже їм вдячна, що не довелося довго чекати. Тут мене зустріла Загородня Людмила Сергіївна. Це лікар за покликом серця. Людина у віці, але вона все уважно вислуховує і запитує, що ще і ще Вас турбує. Я дуже задоволена тими процедурами, які вона мені призначила. Крім лікування, ще й процедури. Медичні сестрички теж всі як на підюір. Молодці, дівчата. Особливо хочу відмітити і подякувати Лілю Іванівну. Вона така світла, чесна добросовісна. На роботу вона приходить усміхненою, а з роботи додому несе втому. Хочу від щирого серця подякувати Оксаночці з кабінету №5. Побільше було б такого молодого поколінння, як Оксанка. Не можу не згадати Фігуренко Катерину. Скільки років вона віддає свою душу хворим пацієнтам. А коли почули добре слово від лікаря - стає легше. Вдячна дуже я масажисту Арзамасцевій Олені . Це масажист від Бога. Всіх, кого я назвала, щиро-щиро дякую і бажаю їм міцного здоров"я і багато-багато років життя. Нехай Господь Бог їх благословляє, а Божа Мати - оберігає.
  З повагою Карачун Ганна Василівна

 • 08.11.2018

  Хочу висловити подяку працівникам Денного стаціонару за дуже добре відношення до пацієнтів. Також хочу відмітити доброту і професіоналізм лікаря Вараницю Валентину Олександрівну. з повагою Олару В.Б.

 • 30.08.2018

  Хочемо висловити глибоку пошану та вдячність таким лікарям: Лозянко Ірині Михайлівні, Манжус Олександрі Миколаївні та Ларьковій Олені Олександрівні. Приємно вражені чуйним ставленням, високим професіоналізмом і, головне, небайдужістю до нас, своїх пацієнтів.. Велика їм подяка і низький уклін. Бажаємо їм міцного здоров"я, жіночого щастя, благополуччя. Залишайтесь такими ж чуйними, доброзичливими і небайдужими. Велике прохання до керівництва лікарні відзначити даних лікарів, бо це справжні Лікарі з великої літери, вони заслуговують подяки. Щиро вдячні!
  28.08.2018 р. Потерпіла внаслідок аварії на ЧАЕС Безпала О.Н., учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Безпалий С.Г,

Сторінки