• отзывы
 • вопросы и ответы
 • Висловлюю подяку усьому колективу за чуйне ставлення до пацієнтів, доброту і увагу до їх потреб. Окремо підкреслюю високий професіоналізм і гарне ставлення до хворих персоналу неврологічного відділення блоку С і особисто маніпуляційної сестри Кучеріної Наталії Василівни та її колег . Прошу заохотити свооєю владою за гарну роботу.
  Ветеран праці, ліквідатор аварії 1 кат., палата 306 Смиковський Г.В.

 • Шановний Володимире Володимировичу!
  Цю заяву — подяку я пишу не тільки за власною ініціативою, але й за проханням пацієнтів хірургічного відділення (урології) Київської обласної лікарні №2, що перебували на стаціонарному лікуванні з 26 лютого по 7 березня 2019 року, з якими я спілкувався в палаті №615 та в їдальні вище вказаного відділення.
  Як правило, пацієнти стаціонарного лікування під час своєї виписки обмежуються особистою подякою медперсоналу, але я з власної ініціативи та за бажанням інших хворих вирішив звернутися до Вас особисто, шановний Володимире Володимировичу, щодо висловлення щирої подяки всім працівникам хірургічного відділення.
  По суті заяви я вважаю за

 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Читать полностью
 • Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій

  Читать полностью
 • Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в

  Читать полностью

Вітаємо вас на сайті Київської обласної лікарні № 2

Київська обласна лікарня № 2 — комунальний заклад Київської обласної Ради (КЗ КОР ), яка обслуговує учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, потерпілих від аварії на ЧАЕС І, ІІ, ІІІ категорій та учасників бойових дій, які проживають в Київській області, а також страхових відвідувачів.

КОЛ № 2 є багатопрофільним лікувальним закладом, що надає якісну медичну допомогу при різноманітних захворюваннях:

 • хірургічного профілю;
 • терапевтичного профілю;
 • кардіологічного;
 • неврологічного профілю.

Крім того, наша лікарня постійно забезпечує населення цілодобовою ургентною допомогою і містить у своєму складі поліклініку, розраховану на 850 щоденних відвідувань, в якій ведуть прийом висококваліфіковані фахівці.

Лікарня розташована в лісопарковій зоні. Природне мальовниче оточення позитивно впливає на лікування і реабілітацію хворих, а оснащення лікарні — якісно проводити лікування сучасними і перевіреними методами.

У відділеннях Київської обласної лікарні № 2 проводяться сучасні операції різноманітної складності, такі як лапараскопічне видалення кіст яєчників, жовчного міхура, фіброматозних вузлів. Видалення гемороїдальних вузлів проводиться ультразвуковим скальпелем, а для дроблення каменів у сечоводах при сечокам'яній хворобі ми використовуємо безболісні сучасні методики.

Діагностичні відділення КОЛ № 2 оснащені найсучаснішою апаратурою, що дозволяє в найкоротші терміни проводити всі необхідні для швидкої діагностики дослідження.

Крім того, по Київській області ми проводимо виїзні планові огляди і відбір пацієнтів для лікування в стаціонарі.

У своїй роботі наші лікарі дотримуються сучасних стандартів протоколів, затверджених Міністерством охорони здоров'я України, та допоміжних методів обстеження.

 

Знакомтесь со специалистами нашей больницы