• отзывы
 • вопросы и ответы
 • Ми, пацієнти неврологічного відділення, Лушкова Н.П., Мартиненко Г.М., Басул Н.О., висловлюємо подяку нашому лікарю Вінярській Ніні Василівні за професіоналізм, за добре ставлення до пацієнтів, людяність. У відділенні порядок, всі працівники на своєму місці. Ніна Василівна - лікар "від Бога".

  З повагою Лушкова Н.П., Мартиненко Г.М., Басул Н.О.

 • Я, Глушкова Тамара Мкртичівна, 1945 р.н., учасник ЛНА на ЧАЕС, інвалід 2-ї групи ЧАЕС, пацієнт Вашого закладу - висловлюю щиру подяку медперсоналу терапевтичного відділення №2, зокрема зав.відділення Логданіді Тетяні Іванівні; лікареві Паришкурі Ярославі Валеріївні; медичній сестрі Тяпугіній Марії Єфремівні за їх високий професійний інтелект, доброзичливе, поважне та турботливе ставлення до всіх категорій громадян, особливо до людей поважного віку та до людей з особливими потребами.
  Дане відношення викликає захват, безмежну довіру та надію на покращення на психологічний та фізичний стан пацієнтів. Таких жінок необхідно берегти як зіницю ока і ставити як приклад в їхній професійній

 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Читать полностью
 • Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій

  Читать полностью
 • Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в

  Читать полностью

Вітаємо вас на сайті Київської обласної лікарні № 2

Київська обласна лікарня № 2 — комунальний заклад Київської обласної Ради (КЗ КОР ), яка обслуговує учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, потерпілих від аварії на ЧАЕС І, ІІ, ІІІ категорій та учасників бойових дій, які проживають в Київській області, а також страхових відвідувачів.

КОЛ № 2 є багатопрофільним лікувальним закладом, що надає якісну медичну допомогу при різноманітних захворюваннях:

 • хірургічного профілю;
 • терапевтичного профілю;
 • кардіологічного;
 • неврологічного профілю.

Крім того, наша лікарня постійно забезпечує населення цілодобовою ургентною допомогою і містить у своєму складі поліклініку, розраховану на 850 щоденних відвідувань, в якій ведуть прийом висококваліфіковані фахівці.

Лікарня розташована в лісопарковій зоні. Природне мальовниче оточення позитивно впливає на лікування і реабілітацію хворих, а оснащення лікарні — якісно проводити лікування сучасними і перевіреними методами.

У відділеннях Київської обласної лікарні № 2 проводяться сучасні операції різноманітної складності, такі як лапараскопічне видалення кіст яєчників, жовчного міхура, фіброматозних вузлів. Видалення гемороїдальних вузлів проводиться ультразвуковим скальпелем, а для дроблення каменів у сечоводах при сечокам'яній хворобі ми використовуємо безболісні сучасні методики.

Діагностичні відділення КОЛ № 2 оснащені найсучаснішою апаратурою, що дозволяє в найкоротші терміни проводити всі необхідні для швидкої діагностики дослідження.

Крім того, по Київській області ми проводимо виїзні планові огляди і відбір пацієнтів для лікування в стаціонарі.

У своїй роботі наші лікарі дотримуються сучасних стандартів протоколів, затверджених Міністерством охорони здоров'я України, та допоміжних методів обстеження.

 

Знакомтесь со специалистами нашей больницы