Отзывы

Форма отправки отзыва

CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки
 • 30.09.2019

  Щиро дякую зав.хірургічного відділення, медичному персоналу за їхній професіоналізм і турботу. А особливо моєму лікуючому лікарю-хірургу О.О.Гурику. Це лікар-хірург від Бога. Я поступила у відділення ніяка, ногами тяжко було переступати поріг. Він зразу звернув увагу на моє становище і в ту ж мить призначив комплексне лікування.
  Я на наступні дні відчула покращення в ногах, стало легко ходити.
  Жаль, що 10 днів мало для процедур, але дякувати Богу і за це, що маємо.
  Низько уклоняюсь Вам, Олександр Олександрович, за Ваше чуйне відношення, за Вашу талановитість до своїх пацієнтів.
  Дай Бог Вам сили, терпіння, душевної простоти і щирої любові до ближнього. Дай Бог!!!
  З повагою військовий пенсіонер, інвалід 2 гр. ВВВ О.Куценко

 • 30.09.2019

  Дуже дякуємо своєму лікарю Бондарчук Любов Петрівні за її доброту, ввічливість і привітність, за її добру душу до хворих, дякуємо. Всьому медперсоналу за крапельниці, уколи і всі процедури. Хай доля дарує Вам доброго віку, щоб втіхи і радості було без ліку. Хай оминають невдачі та грози, хай тільки від сміху з"являються сльози.
  Здоров"я міцного з роси і води, бадьорість і радість хай будуть завжди. Хай дарує Бог многая літа!
  З повагою Ваші хворі, палата 308 Сковпень О.М., Іскра О.О., Янківська Г.З.

 • 19.08.2019

  Ми, пацієнти неврологічного відділення, Лушкова Н.П., Мартиненко Г.М., Басул Н.О., висловлюємо подяку нашому лікарю Вінярській Ніні Василівні за професіоналізм, за добре ставлення до пацієнтів, людяність. У відділенні порядок, всі працівники на своєму місці. Ніна Василівна - лікар "від Бога".

  З повагою Лушкова Н.П., Мартиненко Г.М., Басул Н.О.

 • 12.08.2019

  Я, Глушкова Тамара Мкртичівна, 1945 р.н., учасник ЛНА на ЧАЕС, інвалід 2-ї групи ЧАЕС, пацієнт Вашого закладу - висловлюю щиру подяку медперсоналу терапевтичного відділення №2, зокрема зав.відділення Логданіді Тетяні Іванівні; лікареві Паришкурі Ярославі Валеріївні; медичній сестрі Тяпугіній Марії Єфремівні за їх високий професійний інтелект, доброзичливе, поважне та турботливе ставлення до всіх категорій громадян, особливо до людей поважного віку та до людей з особливими потребами.
  Дане відношення викликає захват, безмежну довіру та надію на покращення на психологічний та фізичний стан пацієнтів. Таких жінок необхідно берегти як зіницю ока і ставити як приклад в їхній професійній діяльності.
  Бажаю зразковим медикам міцного здоров"я, довголіття, кар"єрного росту, успіхів, щасливої долі.
  З повагою пацієнт Вашої установи, канд.наук Глушкова Т.М.

 • 11.06.2019

  Прошу Вас заохотити медичний персонал лікарні за професіоналізм, чуйність та коректність при проведенні лікування в період з 28.05. 19 р. по 06.06.19 р. Белей Нестеру Івановичу та Бочарову Тетяну Іванівну, а також медичний та обслуговуючий персонал кардіологічного блоку Б (4 поверх).
  З повагою В.В. Яремчук 06.06.2019 р.м.Біла Церква

Страницы