Форма отправки вопроса

CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки
 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Усі програми складаються для наших пацієнтів суто індивідуально, після вивчення кожного конкретного випадку. Для відповіді на питання про вартість, нашим лікарям необхідно вивчити медичні документи пацієнта або історію його хвороби. Після цього ми складаємо індивідуальну програму, спрямовану на досягнення максимального результату саме в даному конкретному випадку і прораховуємо її вартість. Кожен пацієнт отримує детальну інформацію про фахівців, які з ним працюватимуть, вартості лікування, рекомендованого періоду перебування.

 • Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в

  Обследование проходить обязательно, так как наши врачи не имеют права назначить лечение, основываясь на проверках и обследования, проведенных в другом государстве, и диагнозах, поставленных иностранными врачами.
  К сожалению, нередки те случаи, когда пациент приезжает в нашу клинику с неправильно поставленным диагнозом и, что более печально, в процессе приема неправильно подобранных медикаментов.
  Поэтому процесс обследования обязателен для всех без исключения пациентов.

 • Какова стоимость лечения в Вашей клинике? Какова стоимость лечения в Вашей клинике? Какова стоимость лечения в Вашей клинике? Какова стоимость лечения в Вашей клинике? Какова стоимость лечения в Вашей клинике? Какова стоимость лечения в Вашей клинике? Какова стоимость лечения в Вашей клинике?

  Все программы составляются для наших пациентов сугубо индивидуально, после изучения каждого конкретного случая. Для ответа на вопрос о стоимости, нашим врачам необходимо изучить медицинские документы пациента или историю его болезни. После этого мы составляем индивидуальную программу, направленную на достижение максимального результата именно в данном конкретном случае и просчитываем ее стоимость. Каждый пациент получает подробную информацию о специалистах, которые будут с ним работать , стоимости лечения, рекомендуемого периода пребывания.

 • отзывы
 • вопросы и ответы
 • Хочу висловити подяку працівникам Денного стаціонару за дуже добре відношення до пацієнтів. Також хочу відмітити доброту і професіоналізм лікаря Вараницю Валентину Олександрівну. з повагою Олару В.Б.

 • Хочемо висловити глибоку пошану та вдячність таким лікарям: Лозянко Ірині Михайлівні, Манжус Олександрі Миколаївні та Ларьковій Олені Олександрівні. Приємно вражені чуйним ставленням, високим професіоналізмом і, головне, небайдужістю до нас, своїх пацієнтів.. Велика їм подяка і низький уклін. Бажаємо їм міцного здоров"я, жіночого щастя, благополуччя. Залишайтесь такими ж чуйними, доброзичливими і небайдужими. Велике прохання до керівництва лікарні відзначити даних лікарів, бо це справжні Лікарі з великої літери, вони заслуговують подяки. Щиро вдячні!
  28.08.2018 р. Потерпіла внаслідок аварії на ЧАЕС Безпала О.Н., учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Безпалий С.Г,

 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Читать полностью
 • Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій

  Читать полностью
 • Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в

  Читать полностью