Вопросы и ответы

Форма отправки вопроса

CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки
 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Усі програми складаються для наших пацієнтів суто індивідуально, після вивчення кожного конкретного випадку. Для відповіді на питання про вартість, нашим лікарям необхідно вивчити медичні документи пацієнта або історію його хвороби. Після цього ми складаємо індивідуальну програму, спрямовану на досягнення максимального результату саме в даному конкретному випадку і прораховуємо її вартість. Кожен пацієнт отримує детальну інформацію про фахівців, які з ним працюватимуть, вартості лікування, рекомендованого періоду перебування.

 • Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій

  Обстеження проходити обов'язково, оскільки наші лікарі не мають права призначити лікування, грунтуючись на перевірках і обстеження, проведених в іншій державі, і діагнозах, поставлених іноземними лікарями.
  На жаль, нерідкі ті випадки, коли пацієнт приїжджає в нашу клініку з неправильно поставленим діагнозом і, що сумніше, в процесі прийому неправильно підібраних медикаментів.
  Тому процес обстеження обов'язковий для усіх без виключення пацієнтів.

 • Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в

  Обследование проходить обязательно, так как наши врачи не имеют права назначить лечение, основываясь на проверках и обследования, проведенных в другом государстве, и диагнозах, поставленных иностранными врачами.
  К сожалению, нередки те случаи, когда пациент приезжает в нашу клинику с неправильно поставленным диагнозом и, что более печально, в процессе приема неправильно подобранных медикаментов.
  Поэтому процесс обследования обязателен для всех без исключения пациентов.

Страницы