Розклад прийому лікарів

 

На сайті представлений приблизний розклад прийому лікарів клініки.

Повний розклад дивіться ТУТ або уточнюйте за телефоном: (044) 272-63-05.

   

з 18.09.17 р. по 22.09.2017 р. 
 каб Спеціалізація ФІО Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
  Головний лікар Єлагін В.В.   10.00-12.00.    10.00-12.00  
 307 Заст. гол. лікаря Сєрих А.В. 8.00-16.30  8.00-16.30 8.00-16.30   8.00-16.30  8.00-16.30
 111 Стіл обліку Гуменюк В.Я.  7.30-15.12 7.30-15.12   7.30-15.12  7.30-15.12  7.30-15.12
 102 Зав.діаг.від.УЗД ОЧП, нирки, щит.залоза, ОМТ (прост. cеч.міх),гінекологія (інтраваг.), молоч.залоз Нікіфорова Н.В. відп. по 28.9.  8.00-15.42  8.00-15.42  8.00-15.42 8.00-15.42 
101 УЗД  судин, гінекологія (інтраваг.), ОЧП, щит.зал.
Цибульська С.Б. хворіє 14.00-20.25 8.00-14.25    
 101 УЗД серця Сімонова Д.А.    9.45-17.20 13.00-20.42  8.00-18.00  8.00-15.42
 104 УЗД ОЧП, нирки, щит.залоза, ОМТ (прост.сеч.міх.), мол.зал., суглоби, серця Яцук Н.М.  8.30-16.12  8.00-15.42  8.00-15.42 8.00-15.42 8.00-15.42 
 105 УЗД ОЧП, нирки, гінекологія, щит.залоза, ОМТ (прост.сеч.міх), мол.зал., суглоби, судини н.кінцівок Кривякова О.В. 8.30-16.12  8.30-16.12  8.30-16.12 8.30-16.12  8.30-16.12
 107 УЗД ОЧП, нирки, щит.зал., ОМТ (прост.сеч.м), мол.залоз Каліщук А.А.  8.00-15.42 8.00-15.42  8.30-16.22  8.00-15.42  8.00-15.42
 108 УЗД ОЧП, нирки, гінекологія (інтраваг.), щитов.залози, ОМТ (прост.сеч.міх), мол.залоз, УЗД плода Четверик В.В. 8.30-16.12  8.30-16.12  8.30-16.12  9.00-16.42 8.30-16.12
 337 Терапевт Кабанова І.А. 8.00-12.45 14.18-16.00 8.30-11.48 8.30-11.48  8.30-11.48
 317 Терапевт Паришкура Я.В. відп.        
313 Терапевт Савицька Л.М. відп. по 14/10 8.00-14.36  8.00-14.36  8.00-14.36  8.00-16.06
315 Терапевт  Горошко О.С. 8.00-9.39 8.00.-9.39 8.00-9.39  8.00-9.39  8.00-9.39
316 Терапевт Голенок В.В. 12.19-15.36 12.19-15.36  12.19-15.36 12.19-15.36  12.19-15.36
 310 Терапевт Поволоцька Н.М. 9.00-15.11.  9.00-15.11 10.00-16.11   9.00-16.11  
317 Терапевт Кравець І.С.  8.30-15.06. 8.30-15.06 8.30-15.06 8.30-15.06  8.30-15.06
 313 Терапевт Ісаакян О.М.   8.00-14.36  8.30-15.36  8.00-14.36  10.00-16.36  8.00-14.36
234 Терапевт Коваленко Л.М. відп. по 22.9. 12.00-15.18  8.00-11.18  8.00-11.18  8.00-11.18
 313 Пульмонолог  Гнаповська Л.А.  8.00-14.11. 9.00-15.11  8.00-14.11  8.00-14.11 8.00-14.11 
 434 Невролог Макарова О.В. хворіє 9.24-16.00 8.30-15.06   8.30-15.06  8.30-15.06
 314 Невролог Вараниця В.О. 8.30-15.06 8.30-15.06  8.00-14.06 8.30- 15.06 8.30-15.06
 315 Невролог Клюйко Р.О.   11.00-15.10 8.30-12.40  8.30-12.40 13.00-16.18 
 114 Невролог  Андронік І.М. декр.відп.        
 412 Невролог Кулик І.Л.

хворіє

11.42-16.18 13.00-16.18   11.42-15.00  11.42-15.00
 335 Невролог Павук Н.Г. 9.30-15/06  8.00-13.30  8.00-13.30  8.30-15.06  
 308

Дерматолог

Гречанська Л.В.  8.00-14.36 8.00-15.05  8.00-13.00  8.00-15.05  8.00-13.36
 308 Дерматолог Артамонова В.Л.  8.30-15.21 відп. до 29.9.
 8.30-15.21 8.30-15.06 8.30- -15.21 
 233 Ендокринолог Огій Е.П.  8.45-15.21  8.45-15.21  8.45-15.21  8.45-15.21  8.45-15.21
316 Ендокринолог Голенок В.В. 9.00-12.18  9.00-12.18  9.00-12.18  9.00-12.18  9.00-12.18
 233 Ендокринолог Лозянко І.М. відп. по 6.10.45-15.21 8.45.-15.21   8.45-15.21  8.45-15.21.  8.45-15.21
 435 Ендокринолог Кузьменко І.В. 9.30-16.00 8.30-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06
 318

Зав.терапевтичним відділ.

Гастроентеролог

Логданіді Т.І. відп. по 22.09. 8.30-16.12 8.30-16.12  8.30-16.12  8.30-16.12
 336 Гастроентеролог  Новікова Н.Р. 13.30-14.52 9.00-11.00  13.30.-14.52  9.00-11.00 13.30-14.52 
 337 Гастроентеролог Кабанова І.А. 11.45-15.06 11.00-13.18  11.45-15.06  11.00-14.18  11.48-15.06
 336 Ендоскопіст  Новікова Н.Р.

9.00-17.00

11.00-17.00  9.00-17.00  9.00-12.18  9.00-17.00
 336 Ендоскопіст Кабанова І.А.    8.00-16.12  11.00-14.18 8.00-11.00  11.48-15.06
 409 Кардіолог Козловська І.Д.  8.30-14.06. 8.30-16.06  8.30-14.06  8.30-16.06  8.30-15.06
 402 Кардіолог Головата В.А.  відп. по 22.9. 8.30-15.06 11.00-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06
413 Кардіолог Горошко О.С. 8.31-15.07. 8.31-15.07 9.40-16.06 8.31-15.06  9.40-16.06
 514

Зав. хірург. від.

Онколог

 Капінос Г.В. 8.30-16.12 8.30-16.12 8.30-16.12 8.30-16.12  8.30-16.12
 526 Хірург Пташинська З.І. відп. по 22.9. 8.30-15.06 8/30-15/06 8.30-15.06  8.30-15.06
 512 Травматолог Кудермін В.І. 8.00-9.39  8.00-9.39  8.00-9.39  8.00-9.39  8.00-9.39
 512 Хірург Кудермін В.І. 9.40-10.45 9.40-10.45   9.40-10.45  9.40-14.36  9.40-14.36
 515 Уролог Устим А.І. Устим А.І.  8.30-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06.
524  Окуліст  Харчук М.М. 8.00-14.36 8.00-14.46 8.00-14.46 8.00-14.46 8.00-14.46
 524 Окуліст Іващенко Т.В. 8.30-14.36 8.30-14.46 8.30-14.46 8.00-14.46 8.00-14.46
 528 ЛОР  Абизов В.Р. 8.30-15.06. 8.30-15.06  8.30-15.06  8.30-15.06 8.30-15.06 
528 ЛОР Безпала А.В.    8.30-16.45  8.30-10.30  8.30-10.30 8.30-16.45
 519 Зав.гінекологічним від. Матяш А.М. 8.00-15.42 8.00-15.42 8.00-15.42  8.00-15.42  8.00-15.42
 517 Гінеколог Тараненко Ж.К. відп. по 15.9.  8.00-14.11.   8.00-14.11 8.00-14.11
 521 Гінеколог Аверіна Т.О. відп. по 15.9. 8.30-13.27 8.30-13.27  8.30-13.27  8.30-13.27
 523 Гінеколог Подлужна О.В. 8.45-15.21 8.45-15.21 8.45-15.21  8.45-15.21  8.45-15.21
 406 Зав. ВФД Гончаренко Н.І.  8.30-16.12  8.30-16.12  8.30-16.12  8.30-16.12  8.30-16.12
 405 Лікар ВФД Ольховець Л.О. хворіє  8.30-16.12 8.30-16.12 8.30-16.12  8.30-16.12 
 403 Лікар ВФД Синиця К.Г.  8.00-16.12    8.00.-16.12    8.00-16.12
401 Лікар ВФД  Тур Є.К. 8.30-16.12 8.00-15.42  8.30-16.12  8.00-15.42  8.30-16.12
 402 Лікар ЕЕГ  Царук С.Б. 8.00-11.51 8.00-11.51  8.00-11.51  8.00-11.51  8.00-11.51
 404 ВФД    8.00-16.12  8.00-16.12 8.00-16.12   8.00-16.12  8.00-16.12
 506 В/о зав.стомат.від.
Булавкіна О.В.  8.00-16.00  8.00-16.00  8.00-16.00  8.00-16.12  відп. по 13.7.
 508 Стоматолог Приходько Т.А.  9.30-16.06  9.30-16.06  9.30-16.06  9.30-16.06 9.30-16.06
 509 Стоматолог Лисенко О.В.  9.00-15.11 9.00-15.11  9.00-15.11  9.00-15.11  9.00-15.11
 511 Стоматолог Вдовенко О.І. відп.по 4.10  8.00-14.36  8.00-14.36  8.00-14.36 8.00-14.36   8.00-14.36
530 Стоматолог            
  Стоматолог Кадирова Г.А.  відп. по 5.10.  9.00-15.11 9.00-15.11   9.00-15.11  9.00-15.11
510 Стоматолог Паустовська Н.В.  8.30-14.41 8.30-14.41  8.30-14.41  8.30-14.41 8.30-14.41 
503 стоматолог-хірург Площенко С.Є. 9.30-16.30 8.30-16.30  8.30-12.00  8.30-15.30  8.00-15.00
507 стоматолог-ортопед Бондаренко С.І. відп.  9.30-14.27  8.00-12.57  9.30-14.27  8.00-12.57
507 стоматолог-ортопед Мостовенко В.Г. відп.  8.00-12.57  8.00-12.57 8.00-12.57   8.00-12.57
507 стоматолог-ортопед Савон Н.О. 9.00-15.11 9.00-15.11    9.00-15.11  9.00-15.11
507 стоматолог-ортопед Умовіст О.О. 8.00-14.11  курси. по  2.10  8.00-14.11  8.00-14.11  8.00-14.11
5 пов  Рентген. Стоматологія    9.30-15.30  9.30-15.30  9.30-15.30  9.30-15.30  9.30-15.30
 3 пов Рентген    8.00-17.00 8.00-17.00  8.00-17.00   8.00-17.00  8.00-17.00
  Денний стаціонар Піджиянц Л.П.  8.00-16.12 8.00-16.12   8.00-16.12  8.00-16.12  8.00-16.12
 217 обласна ЛВК Полозун Л.В. 8.00-15.42  8.00-15.42 8.00-15.42  8.00-14.52  8.00-15.42