Отзывы

Форма відправлення відгуку

Фото Капча
Введіть символи з картинки.
 • 18.07.2017

  Подяка працівникам кардіологічного відділення. Щиро вдячні за якісне, професійне лікування, турботу, уважність, доброту та відповідальне ставлення до пацієнтів.
  Заступнику головного лікаря Белей Н.І., в.о.ст м/с Шевчик Л.І., медсестрам Паровій Т.В., Біленко О.Г., Костенко Т.М., Мнишенко В.В., Шлапак Л.К., молодшим м/с Ігнатенко К.О., Оверківській О.К., Сперкач Л.В., Щербині О.І., працівника роздатки Комарянській Т.В., Лисюк О.В.

  З повагою пацієнти палати 415 Руденко Л.В. та Володько С.І.

 • 18.07.2017

  Шановний пане головний лікар! Не можу залишити стіни Вашої лікарні, не висловивши слова щирої подяки всім працівникам неврологічного відділення блоку А, який очолює Вінярська Ніна Василівна, медперсоналу фізіотерапевтичного відділення.
  Я була платним пацієнтом Вашої лікарні, але я одержала не тільки кваліфіковане хороше лікування, а й море позитиву від того, як медперсонал ставиться до хворих людей, бо всім відомо, що лікують не тільки медичні препарати, а й добре слово. Не можу не сказати і про свого лікуючого лікаря Людмилу Василівну, яка вселила в мене віру в те, що я буду повноцінною людиною, бо я працюю в школі учителем. Неодноразово я задавала собі запитання (коли захворіла): "працювати чи ні"? Вона мені відповіла: "Працювати, бути завжди здоровою і бажаною для учнів".
  Щиро всім дякую. Добре, що є ще такі лікарні, як Ваша, і такий медперсонал неврологічного і фізіотерапевтичного відділення.

  З повагою пацієнт 207 палати неврологічного відділення блоку А Коваленко Надія Григорівна
  03.07.2017 р.

 • 18.07.2017

  Дякую колективу лікарніҐ, медсестрам, обслуговуючому персоналу, особисто лікарю хірургічного відділення Сидоренку Олександру Петровичу, за виключно доброзичливе і уважне ставлення під час мого перебування на лікуванні в період з 5 по 13 липня 2017 року, за адекватне і повноцінне лікування з хорошими результатами.
  З повагою Гуля Юрій Павлович, житель смт Іванків, потерпілий від аварії на ЧАЕС
  19.07.2017 р.

 • 18.07.2017

  Ми, пацієнти палати №407, благодарні за лікування. Всі ми перенесли інсульти, інфаркти та серцево-судиннні захворювання. І якби не золота голова та високиий професіоналізм лікаря С.В.Константинівського, то ми б не раділи життю. Немає таких слів, якими можна було б щиро віддячити цій людині. Нам дуже шкода, що таких лікарів мало, а те, що він працює в Чорнобильській лікарні, велика знахідка для керівництва цього закладу.
  Хочеться подякувати всім працівникам цього медичного закладу, всім медичним сестрам, молодшим і старшим, тім, хто ставить нам крапельниці, дають уколи і дуже терпеливо відносились до нас. Зокрема, Галині Миколаївні, Лідії Дмитрівні, Валентині Володимирівні, Маринці. А також всьому обслуговуючому персоналу велика подяка, харчоблоку, який нас своєчасно харчував своїми смачними стравами.
  Бажаємо всім від щирого серця хорошого, кріпкого здоров"я, довгих років життя, залишатися такими ж чутливими, добрими, людяними як тепер. Щастя Вам і Вашим сім"ям і Божих благословінь.
  З повагою пацієнти палати 407 Данилова Є.В., Назаренко О.Н., Романова Л.Ф.
  29.07.17 р.

 • 11.07.2017

  Ми, хворі терапевтичного відділення блок Б пал.520, 518 Озадовська Олена Миколаївна, Мельник-Панькевич Ольга Микитівна, Шапоренко Світлана Станіславівна, Мапарщук Лариса Миколаївна вислювлюємо велику подяку завідуючій відділення, лікарю, маніпуляційній сестричці та всьому середньому та молодшому персоналу відділення та працівникам фізіотерапевтичного відділення, масажисту Атоновій Аллі Миколаївні, старшій медсестрі Климменко Галині Вікторівні, м/медсестрі Ковтун Лесі Володимирівні, м/медсестрі Лемішко Оксані Юріївні. Всім зичимо здоров"я, щастя, сімейного затишку, мирного неба, Божого благословення за нелегкий труд. Всіх медпрацівників цього закладу вітаємо з святом медичного працівника.
  07.06.2017 р. Озадовська О.М., Мельник О.М., Шапоренко С.С., Мапарщук Л.М.

Сторінки