• отзывы
 • вопросы и ответы
 • Подяка працівникам кардіологічного відділення. Щиро вдячні за якісне, професійне лікування, турботу, уважність, доброту та відповідальне ставлення до пацієнтів.
  Заступнику головного лікаря Белей Н.І., в.о.ст м/с Шевчик Л.І., медсестрам Паровій Т.В., Біленко О.Г., Костенко Т.М., Мнишенко В.В., Шлапак Л.К., молодшим м/с Ігнатенко К.О., Оверківській О.К., Сперкач Л.В., Щербині О.І., працівника роздатки Комарянській Т.В., Лисюк О.В.

  З повагою пацієнти палати 415 Руденко Л.В. та Володько С.І.

 • Шановний пане головний лікар! Не можу залишити стіни Вашої лікарні, не висловивши слова щирої подяки всім працівникам неврологічного відділення блоку А, який очолює Вінярська Ніна Василівна, медперсоналу фізіотерапевтичного відділення.
  Я була платним пацієнтом Вашої лікарні, але я одержала не тільки кваліфіковане хороше лікування, а й море позитиву від того, як медперсонал ставиться до хворих людей, бо всім відомо, що лікують не тільки медичні препарати, а й добре слово. Не можу не сказати і про свого лікуючого лікаря Людмилу Василівну, яка вселила в мене віру в те, що я буду повноцінною людиною, бо я працюю в школі учителем. Неодноразово я задавала собі запитання (коли захворіла): "працювати чи ні"? Вона мені відповіла: "Працювати, бути завжди здоровою і бажаною для учнів".
  Щиро всім дякую. Добре, що є ще такі лікарні, як Ваша, і такий медперсонал неврологічного і фізіотерапевтичного відділення.

  З повагою пацієнт 207 палати неврологічного відділення блоку А Коваленко Надія Григорівна
  03.07.2017 р.

 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Читать полностью
 • Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування?

  Читать полностью
 • Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение?

  Читать полностью