• отзывы
 • вопросы и ответы
 • Ми, пацієнти палати №208 неврологічного відділення Боднарчук Катерини Петрівни, Кривовяз Ольга Петрівна, Карпушенко Тетяна Володимирівна висловлюємо щиру подяку головному лікарю Єлагіну Володимиру Володимировичу. Відзначаємо, що людина воістину на своєму місці. Про що говорить професіоналізм, правильно підібраного персоналі, порядок на території лікарні, у лікувальних та діагностичних відділеннях.
  Дякуємо за те, що у такі важкі для нас часи Ви знаходите можливість забезпечити ліками та пролікувати у комфортних умовах, нагодувати дуже смачно різноманітними стравами.
  Особлива подяка лікарям ординаторам Віницькому Володимиру Анатолійовичу, Яковлєвій Людмилі Василівні за професіоналізм, людяність та терпіння.
  Щиро дякую за витримку та старанність медичним сестрам.

 • Я, Семченко Юрій Миколайович, лікувався у відділенні неврології. Хочу подякувати за добре лікування зав.відділення Вінярській Н.В., лікуючому лікарю Бондарчук Л.П., медичним сестрам: Кучерина Н.В., Савченко В.П., Яндюк Е.В., Менгіській Т.М., усьому медичному персоналу, а також кухонним працівникам неврології за чутливе і добре відношення до учасників бойових дій, інвалідів війни АТО.
  Низький Вам всім уклін за нелегку Вашу роботу.
  З повагою палата 303 Семченко Ю.М. 10.11.2017 р.

 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Читать полностью
 • Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування?

  Читать полностью
 • Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение?

  Читать полностью