• отзывы
 • вопросы и ответы
 • Висловлюємо щиру подяку головному лікарю Єлагіну В.В., зав.неврологічним відділенням Вінярській Н.В., лікарям Бондарчук Л.П., Мицюк О.В., колективу медичного персоналу неврологічного відділення за високий проесіоналізм, за можливість забезпечити паццієнтів безкоштовними ліками та лікуванн в комфортних умовах, а також людяність та доброзичливість та небайдужість до хворих. Дякуємо всім Вам за Вашу нелегку роботу. Маємо надію, що послугами цього медичного закладу постраждалі від аварії на ЧАЕС ще багато років матимуть можливість користуватись. Всім зичимо міцного здоров"я, добробуту, сімейного затишку, мирного неба та Божої благодаті.
  З повагою та вдячністю пацієнти неврологічного відділення, палата 208 Горобей М.М., Пилипенко К.С., Бург В.Д., постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС

 • Добрый день. Хочу поблагодарить Новикову Наталью Рудольфовну за качественное обследование и лечение. Я не люблю врачей и стараюсь избегать встречи с ними, но Наталья Рудольфовна удивила своим профессионализмом. Очень хороший врач, очень хороший специалист. Спасибо большое за работу которую Вы делаете. Юрий Андреевич

 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Читать полностью
 • Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування?

  Читать полностью
 • Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение?

  Читать полностью