• отзывы
 • вопросы и ответы
 • Висловлюємо щиру подяку головному лікарю Єлагіну В.В., зав.неврологічним відділенням Вінярській Н.В., лікарям Бондарчук Л.П., Мицюк О.В., колективу медичного персоналу неврологічного відділення за високий проесіоналізм, за можливість забезпечити паццієнтів безкоштовними ліками та лікуванн в комфортних умовах, а також людяність та доброзичливість та небайдужість до хворих. Дякуємо всім Вам за Вашу нелегку роботу. Маємо надію, що послугами цього медичного закладу постраждалі від аварії на ЧАЕС ще багато років матимуть можливість користуватись. Всім зичимо міцного здоров"я, добробуту, сімейного затишку, мирного неба та Божої благодаті.
  З повагою та вдячністю пацієнти неврологічного відділення, палата 208 Горобей М.М., Пилипенко К.С., Бург В.Д., постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС

 • Добрый день. Хочу поблагодарить Новикову Наталью Рудольфовну за качественное обследование и лечение. Я не люблю врачей и стараюсь избегать встречи с ними, но Наталья Рудольфовна удивила своим профессионализмом. Очень хороший врач, очень хороший специалист. Спасибо большое за работу которую Вы делаете. Юрий Андреевич

 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Читать полностью
 • Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування? Чи обов'язково проходити обстеження у Вашій клініці? Чи можу я привезти з собою усі необхідні документи і почати лікування?

  Читать полностью
 • Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение? Обязательно ли проходить обследование в Вашей клинике? Могу ли я привезти с собой все необходимые документы и начать лечение?

  Читать полностью

Вітаємо вас на сайті Київської обласної лікарні № 2

Київська обласна лікарня № 2 — комунальний заклад Київської обласної Ради (КЗ КОР ), яка обслуговує учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, потерпілих від аварії на ЧАЕС І, ІІ, ІІІ категорій та учасників бойових дій, які проживають в Київській області, а також страхових відвідувачів.

КОЛ № 2 є багатопрофільним лікувальним закладом, що надає якісну медичну допомогу при різноманітних захворюваннях:

 • хірургічного профілю;
 • терапевтичного профілю;
 • кардіологічного;
 • неврологічного профілю.

Крім того, наша лікарня постійно забезпечує населення цілодобовою ургентною допомогою і містить у своєму складі поліклініку, розраховану на 850 щоденних відвідувань, в якій ведуть прийом висококваліфіковані фахівці.

Лікарня розташована в лісопарковій зоні. Природне мальовниче оточення позитивно впливає на лікування і реабілітацію хворих, а оснащення лікарні — якісно проводити лікування сучасними і перевіреними методами.

У відділеннях Київської обласної лікарні № 2 проводяться сучасні операції різноманітної складності, такі як лапараскопічне видалення кіст яєчників, жовчного міхура, фіброматозних вузлів. Видалення гемороїдальних вузлів проводиться ультразвуковим скальпелем, а для дроблення каменів у сечоводах при сечокам'яній хворобі ми використовуємо безболісні сучасні методики.

Діагностичні відділення КОЛ № 2 оснащені найсучаснішою апаратурою, що дозволяє в найкоротші терміни проводити всі необхідні для швидкої діагностики дослідження.

Крім того, по Київській області ми проводимо виїзні планові огляди і відбір пацієнтів для лікування в стаціонарі.

У своїй роботі наші лікарі дотримуються сучасних стандартів протоколів, затверджених Міністерством охорони здоров'я України, та допоміжних методів обстеження.

Знакомтесь со специалистами нашей больницы