Отзывы

Форма отправки отзыва

CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки
 • 15.11.2017

  Ми, пацієнти палати №208 неврологічного відділення Боднарчук Катерини Петрівни, Кривовяз Ольга Петрівна, Карпушенко Тетяна Володимирівна висловлюємо щиру подяку головному лікарю Єлагіну Володимиру Володимировичу. Відзначаємо, що людина воістину на своєму місці. Про що говорить професіоналізм, правильно підібраного персоналі, порядок на території лікарні, у лікувальних та діагностичних відділеннях.
  Дякуємо за те, що у такі важкі для нас часи Ви знаходите можливість забезпечити ліками та пролікувати у комфортних умовах, нагодувати дуже смачно різноманітними стравами.
  Особлива подяка лікарям ординаторам Віницькому Володимиру Анатолійовичу, Яковлєвій Людмилі Василівні за професіоналізм, людяність та терпіння.
  Щиро дякую за витримку та старанність медичним сестрам.

 • 15.11.2017

  Я, Семченко Юрій Миколайович, лікувався у відділенні неврології. Хочу подякувати за добре лікування зав.відділення Вінярській Н.В., лікуючому лікарю Бондарчук Л.П., медичним сестрам: Кучерина Н.В., Савченко В.П., Яндюк Е.В., Менгіській Т.М., усьому медичному персоналу, а також кухонним працівникам неврології за чутливе і добре відношення до учасників бойових дій, інвалідів війни АТО.
  Низький Вам всім уклін за нелегку Вашу роботу.
  З повагою палата 303 Семченко Ю.М. 10.11.2017 р.

 • 20.10.2017

  Я, інвалід ЧАЕС 1 категорії, Безпала Олена Назарівна хочу висловити подяку медичним сестричкам і санітаркам відділення ендокринології. Вдячна за їхню чуйність, доброзичливість, не байдуже ставлення до нас, хворих. Також особлива подяка співробітникам ФТВ, а саме Клименко Галині Вікторівні, Мельниченко Ніні Борисівні, петренко Людмилі Михайлівні, Кучеренко Надії Василівні, а також дівчаткам на водолікуванні Тані, Лесі, Олі. Низький уклін Вам, шановні жінки, міцного здоров"я, жіночого щастя, благополуччя і всього найкращого.
  А адміністрації закладу зичу якнайбільше таких добрих, чуйних, привітних співробітників, бо всім відомо як це ставлення допомогає нам у лікуванні. На превеликий жаль, не всі у Вашому колективі такі, як ці жінки. З повагою Безпала О.Н.

 • 19.10.2017

  Ми, пацієнти палати 208 неврологічного відділення виносимо подяку лікарю Віницькому Володимиру Анатолійовичу, Яковлєвій Людмилі Василівні, масажисту Арзамасовій Олені Олександрівній та всім працівникам лікарні за турботу, увагу, підтримку.
  Бажаємо всім Вам міцного здоров"я та успіхів у роботі.

  З повагою Луцишина Ю.В., Найбилбудко Н.М., Лушкова Н.П.

 • 18.07.2017

  Подяка працівникам кардіологічного відділення. Щиро вдячні за якісне, професійне лікування, турботу, уважність, доброту та відповідальне ставлення до пацієнтів.
  Заступнику головного лікаря Белей Н.І., в.о.ст м/с Шевчик Л.І., медсестрам Паровій Т.В., Біленко О.Г., Костенко Т.М., Мнишенко В.В., Шлапак Л.К., молодшим м/с Ігнатенко К.О., Оверківській О.К., Сперкач Л.В., Щербині О.І., працівника роздатки Комарянській Т.В., Лисюк О.В.

  З повагою пацієнти палати 415 Руденко Л.В. та Володько С.І.

Страницы