Отзывы

Форма отправки отзыва

CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки
 • 30.08.2018

  Хочемо висловити глибоку пошану та вдячність таким лікарям: Лозянко Ірині Михайлівні, Манжус Олександрі Миколаївні та Ларьковій Олені Олександрівні. Приємно вражені чуйним ставленням, високим професіоналізмом і, головне, небайдужістю до нас, своїх пацієнтів.. Велика їм подяка і низький уклін. Бажаємо їм міцного здоров"я, жіночого щастя, благополуччя. Залишайтесь такими ж чуйними, доброзичливими і небайдужими. Велике прохання до керівництва лікарні відзначити даних лікарів, бо це справжні Лікарі з великої літери, вони заслуговують подяки. Щиро вдячні!
  28.08.2018 р. Потерпіла внаслідок аварії на ЧАЕС Безпала О.Н., учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Безпалий С.Г,

 • 13.08.2018

  Благодарность за профессионализм, за чуткое отношение к пациентам. Низкий уклон врачу ЛОР Беспалой Алене Владимировне. Желаю крепкого здоровья, счастья, многолетия.
  06.08.2018 г.

 • 13.08.2018

  Головному лікарю Київської обласної лікарні №2. Прошу Вас заохотити лікаря кардіологічного відділення Левчук Галину Григорівну та персонал блоку кардіологічного відділення за професіоналізм та якічне виконання обов"язків при лікуванні пацієнтів, доброзичливість. Вдячний персоналу фізіотерапевтвичного відділення за лікувальні процедури. Вдячний персоналу ЛОР-кабінету за допомогу і доброту.
  З повагою Яремчук Володимир Васильович 19.04.2018 р.

 • 13.08.2018

  Шановний пане головний ліар! Пробув у Вашому закладі 10 днів. Задоволений обстановкою та лікуванням.Заклад чудовий, не зрівняти з іншими. Особливо хочеться подякувати "старим" кадрам, це в першу чергу зав.терапією Ірині Іванівні Куєвді, лікарю Загородній Людмилі Сергіївні. А фіз.відділенню - там працює уважна та лагідна людина Петренко Людмила Михайлівна, її відношення до хворих вище усяких похвал. Дуже гарно, уважно і точно працює Ніна Борисівна Мельниченко. Не відстають і молоді кадриґ. це Лемішко Оксана Юріївна, яка чітко та уважно працює і всі задоволені її роботою. То ж прошу відмітити їх працю. ІВ 1 групи Нурищенко В.А.

 • 13.08.2018

  Подяка зав.відділенням, лікуючому лікарю і молодшому медперсоналу за чуйне, доброзичливе відношення до пацієнтів палати 209. Ввічливе ставленя до них - а це все залог здоров"я пацієнта. Велика подяка лікарю Бондарчук Л.П.
  З повагою до Вас Бебенко Володимир Якович, Рудченко Василь Дмитрович

Страницы