Отзывы

Форма отправки отзыва

CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки
 • 05.02.2018

  Подяка зав.відділенням, лікуючому лікарю та молодшому медперсоналу за чуйне, доброзичливе відношення до пацієнтів палати 209. Ввічливе ставлення до них - а це все залог здоров"я пацієнта. Велика подяка лікарю Бондарчук Л.П.
  З повагою Бабенко В.Я., Рудченко В.Д., пал.209

 • 05.02.2018

  Подяка колективу фізіотерапевтичного відділення стаціонару КЗ КОР "Київська обласна лікарня №2" за привітне, доброзичливе відношення до пацієнтів, які проходять лікування у відділенні.
  З повагою Татарчук Н.П., неврологічне відділення палата №203

 • 16.01.2018

  Висловлюємо щиру подяку головному лікарю Єлагіну В.В., зав.неврологічним відділенням Вінярській Н.В., лікарям Бондарчук Л.П., Мицюк О.В., колективу медичного персоналу неврологічного відділення за високий проесіоналізм, за можливість забезпечити паццієнтів безкоштовними ліками та лікуванн в комфортних умовах, а також людяність та доброзичливість та небайдужість до хворих. Дякуємо всім Вам за Вашу нелегку роботу. Маємо надію, що послугами цього медичного закладу постраждалі від аварії на ЧАЕС ще багато років матимуть можливість користуватись. Всім зичимо міцного здоров"я, добробуту, сімейного затишку, мирного неба та Божої благодаті.
  З повагою та вдячністю пацієнти неврологічного відділення, палата 208 Горобей М.М., Пилипенко К.С., Бург В.Д., постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС

 • 16.01.2018

  Добрый день. Хочу поблагодарить Новикову Наталью Рудольфовну за качественное обследование и лечение. Я не люблю врачей и стараюсь избегать встречи с ними, но Наталья Рудольфовна удивила своим профессионализмом. Очень хороший врач, очень хороший специалист. Спасибо большое за работу которую Вы делаете. Юрий Андреевич

 • 05.12.2017

  Уважаемый Владимир Владимирович! Хочу поблагодарить Вас и Ваш прекрасный коллектив, в котором мне пришлось три года подряд лечиться (хирургия). Слава Богу, пока есть еще у нас такие медицинские учреждения, и не дай Бог, Вас коснутся "рефолрмы", как у нас в Славутиче. Еще раз Вас благодарю.
  С уважением ветеран Чернобыльской АЭС, инв. 3 гр. Забирченко А.

Страницы